20-річна активістка малює портрети воїнів та волонтерить

20-річна волонтерка з Краматорська Ольга Коновалова займається допомогою армії ще з осені минулого року. За цей час дівчина була не в одній гарячій точці.

Про це повідомляє БУГ.

Вирушаючи на передову, Оля ніколи не каже мамі, куди саме їде. Піски, Авдіївка, поля біля Горлівки.

Активістка не боїться зброї, любить постріляти з автомата. А починалося ж усе з найпростішого – пиріжків, які пекли з мамою хлопцям на передову.

Юна волонтерка ще з двома дівчатами організували волонтерську групу «Моя незалежна» і відкрили свій офіс для збору допомоги військовослужбовцям. У Краматорську волонтерство добре розвинене, однак більшість людей, які допомагають українській армії, працюють таємно, побоюючись за свої сім’ї. Та попри різні гнітючі обставини, бажаючих підтримати наших бійців вистачає. Посилки приходять навіть із-за кордону.

Олю Коновалову уже знають як зампотила. Дебелі дядьки іноді ніяковіють, прохаючи про допомогу юнку, і все ж таких прохань вистачає. У когось зносилася форма, відклеїлися підошви в берцях, а в когось є потреба в серйозніших речах, наприклад, в автомобілі. Студентка Київського університету культури і мистецтв навіть власне хобі присвятила армії – вона малює портрети з фото, а 100% виручених коштів передає на потреби бійців.

Серед її робіт – лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук та активіст Євромайдану Володимир Парасюк, з яким, до слова, вона особисто знайома. Детальнішу інформацію про це та контакти можна отримати на офіційній сторінці волонтерської групи «Моя незалежна» з однойменною назвою у мережі Facebook.