Зміни охорони на волинських шахтах не буде, ‒ вугільники

У ДП «Волиньвугілля» заперечують інформацію про зміну охоронної фірми.

На столі у в.о.керівника підприємства Федора Богдана лежить договір з новими охоронцями, проте він підписувати його не буде, ‒ пише БУГ.

Депутат Нововолинської міської ради Володимир Власюк, з партії ВО «Свобода», бачить у цій ситуації політичний підтекст, оскільки директором ПП «МНЕВІС» є помічник народного депутата Павла Кишкаря від партії «Самопоміч». Також свободівець заявляє, що деякі активісти місцевих незалежних профспілок, які лобіюють питання на користь приватної охоронної компанії, належать до міської організації «Самопоміч».

Працівники ДП «Волиньвугілля» спростовують інформацію про рейдерські захоплення Нововолинських шахт, зазначаючи, що ні про які захоплення не може йти мова, оскільки ніхто не дозволить охороняти ДП «Волиньвугілля» іншим охоронним компаніям.

«Ми навіть не знаємо процедури зміни охорони. Це нонсенс. Сюди приїжджають нікому раніше невідомі люди з Донбасу і хочуть усе підібрати під себе», – зазначає працівник ДП «Волиньвугілля».

«Ніякої заміни охорони на шахтах не відбудеться. Це все чутки. Хлопці з приватної фірми з чим приїхали, з тим і поїхали», ‒ каже працівник служби охорони Валерій.

За інформацією видання, ініціатива замінити охорону на шахтах з’явилася у відповідь на розкрадання держмайна, а для цього потрібно, щоб вона підпорядковувалася Міністерству енергетики та вугільної промисловості, а не генеральному директору ДП «Волиньвугілля». Проте будь-які спроби здійснити цей задум зустрічають жорсткий супротив, ‒ йдеться в публікації.