Вибух авто в Луцьку: прокуратура обіцяє контролювати слідство

У прокуратурі Луцька кажуть, що взяли слідство у справі вибуху авто під свій контроль.

Відомості за фактом вибуху автомобіля у Луцьку внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, – повідомили у прес-службі прокуратури.

Прокуратура міста Луцька здійснює процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні про порушення чинних на транспорті правил, що убезпечують рух, а також правил, норм і стандартів виготовлення, переобладнання, ремонту транспортних засобів, що спричинило тяжкі наслідки (ст. 291 Кримінального кодексу України).

Нагадаємо, 30 червня в Луцьку близько 16:40 на перехресті вулиць Чернишевського та Ковельської вибухнув автомобіль марки “Toyota Camry”, за кермом якого перебувала мешканка Ковельського району.

ДИВИТИСЯ ФОТО З МІСЦЯ ПОДІЇ

Жінка доставили в опікове відділення Луцької міської клінічної лікарні з термічними опіками грудної клітки, обличчя, рук та ніг.

Під час огляду місця події вилучили пожежне сміття від автомобіля. Перебіг досудового розслідування у провадженні перебуває на контролі прокурора міста Луцька. Триває досудове розслідування, яке провадить слідчий відділ Луцького МВ УМВС України у Волинській області.