Волинь: бійцям пропонують безплатну психологічну реабілітацію

У зв`язку з надзвичайною актуальністю психологічної реабілітації бійців та членів їх сімей, мережа психологічних центрів ВБФ «Крок назустріч» запрошує усіх, хто потребує допомоги, разом з кваліфікованими фахівцями поспілкуватися про наболіле та спробувати вирішити проблеми.

Про це повідомляє Волинська ОДТРК.

На превеликий жаль, констатують психологи, зараз поширена практика повернення військових із бойових дій одразу в мирне життя без належної підготовки, а також надання волонтерами різних квитків на масові заходи військовим, які ще психологічно не готові до цього. Також самі родичі, друзі, знайомі тих, хто служили – не знають, як правильно реагувати на повернення бійця – що можна запитувати, а що ні, чи можна радити щось, як вести себе поряд із “неадекватними” проявами агресії, тривоги, паніки, нападами горя чи дисоціативними проявами.

«Вважаємо доцільною просвітницьку роботу в цьому напрямку, яка б пояснила людям простими словами все, що необхідно знати. Це суттєво знижує суспільну тривогу і сприяє психо-соціальній адаптації військових»,- переконані фахівці.

У Луцьку психологічний центр діє за адресою: вул. Рівненська, 48, 2 поверх, каб. 219, 221.