Волноваські діти повертаються з відпочинку на Волині

Діти з Волновахи повертаються додому після відпочинку на Волині.

Про це розповідає Волинський інформаційний портал.

Три тижні школярі з Донеччини перебували на Волині та Рівненщині. 1 липня з залізничного вокзалу у Луцьку їх проводжали додому. Нагадаємо, що Луцьк та Волноваха (Донецька область) підписали меморандум про співпрацю та стали містами-партнерами. Вже друге діти зі Східного регіону приїздять на Волинь, аби відпочити та поспілкуватись з своїми однолітками.

Цього разу делегацію поділили на дві частини, одна поїхала у Кузнецовськ, а інша – в табір «Ровесник», що поблизу Луцька. Діти зі слізьми на очах стояли на пероні. За час перебування тут вони знайшли багато нових друзів, тож не хотіли з ними прощатися.

Старші школярки зізнаються: мріють навчатись у волинських вишах, тож обов’язково спробують свої сили при вступі до вузу.

Окрім перебування в таборі діти відвідали Луцький замок та побували у Берестечку. Вони з захватом розповідають про перебування в стародавніх місцях, адже до цього майже не бачили таких старих споруд.

Провести волновасців прийшов отець Олександр. Він прочитав молитву та благословив усіх у добру путь, а також подарував іконки-обереги та проскурки.