На Волині «жертву дикої мобілізації» судять вдруге

У Апеляційному суді Волині вдруге розглянуть справу військового Павла Середюка, якого звинувачують у самовільному залишенні частини.

Про це в Facebook пише волонтер і юрист Василь Нагорний.

“Певно пам’ятаєте суд над Павлом Середюком в листопаді 2014 року. Нагадаю: цього хлопчину незаконно призвали – він офіційно здійснює постійний догляд за лежачою мамою – інвалідом 1 групи. В Павла на утриманні також батько інвалід 2 групи (ампутована нога), двоє малолітніх діток , а дружина на час мобілізації була вагітна. Він типовий селянини, який має гектари городу і худобу. “Непокору”, яку йому “шиє” прокуратура Павло вчинив в той час, коли в частині десь згубились висновки про його звільнення зі служби, а в дружини на нервовому підґрунті стався викидень і командир відмовився надати відпустку, щоб той міг підтримати її”, – розповідає волонтер.

 

“Перша інстанція 22.09. 2014 р. засудила Павла до 6 місяців службового обмеження, апеляційний суд 19.11.2014 року скасував це рішення і передав справу на новий розгляд. 30 квітня 2015 року Володимир-Волинський суд задовольнив наше клопотання про закриття справи.  Але невгамовна військова прокуратура оскаржила таке рішення і завтра, 02.07.2015 року, об 11 год. в апеляційному суді Волинської області буде намагатись довести, що Павло Середюк злочинець, якого треба посадити до в’язниці. Кому цікава ця тема приходьте, засідання відкрите”, – закликає він.