На Схід вирушив загін волинських міліціонерів

Зведений загін волинських міліціонерів вирушив на війну.

Про це повідомляють у прес-службі правоохоронців області.

Із Волині на Схід вирушили міліціонери зведеного загону. Колеги та рідні проводжали їх добрим словом і молитвою. Очолив чергову зміну волинських правоохоронців начальник луцького райвідділу міліції Сергій Тягунов.

Особовий склад вишикувався в дворі обласного управління міліції. Командир доповів про готовність добровольців до виконання завдань у зоні бойових дій.

«Основні завдання, які постануть перед вами у зоні ведення бойових дій, визначать керівники штабу АТО. Я ж наголошую: підійти до їх виконання відповідально, гідно та достойно. Адже служба ваших попередників-колег із Волині отримала лише хороші відгуки та рекомендації від командування штабу антитерористичної операції. Дякую вам за вашу незламну силу духу і принципову позицію. Перемога буде за нами! Слава Україні!» – звернувся до бійців начальник УМВС в області Петро Шпига.

За словами Тягунова, перед від’їздом правоохоронці пройшли курс навчань та підготовку в училищі міліції.

«Акцент ставили на курс стрільб та основи тактичної підготовки. В підрозділі – досвідчені правоохоронці, дехто на Схід їде не вперше. Тож із впевненістю можу сказати, що увесь особовий склад – надійний і згуртований», – зазначив командир зведеного загону.

Настоятель Свято-Георгіївського храму отець Олександр закликав добровольців та присутніх до спільної молитви: «Будьте мудрими, терпимими до людей і один до одного. Ви – одна сім’я. У злагодженості та взаєморозумінні – наша перемога».