Луцьк: назвали райони, де найлегше купити наркотики

У міліції повідомили, в яких районах найбільше поширені наркотики – це 40-й, 33-й квартали і ДПЗ.

Саме там міліціонери затримують наркодилерів найчастіше, ‒ пише видання Район.Луцьк.

Як повідомили в Луцькому УМВС, на території міста протягом 2014-2015 років незаконно поширювали марихуану, амфетамін, субутекс та інші. Затримані за збут проживають, в основному, на території 40-го, 33-го кварталів та в районі ДПЗ.

«З початку 2015 року по лінії незаконного обігу наркотиків в УМВС розпочаті досудові розслідування у 13 кримінальних провадженнях, з них 7 ‒ за статтею 307 (незаконне виробництво та розповсюдження наркотичних засобів). Ще чотирьом особам оголошено підозру», ‒ розповідають у міліції.

Разом з тим, у 2014 році було розпочато 40 кримінальних проваджень, з них 25 ‒ а статтею 307 Кримінального Кодексу України.

«Ми проводимо різні профілактичні заходи з молоддю в школах та університетах. Також час від часу здійснюємо рейди у нічні заклади міста, де наркотики поширюють найчастіше. Окремо проводимо профілактичні бесіди з особами, які перебувають на обліку у Волинському обласному наркологічному диспансері, особами, звільненими з місць позбавлення волі», ‒ повідомляють в УМВС.