Апеляційний суд Волині підтвердив вину судді в аварії

Апеляційний суд Волинської області залишив без задоволення апеляційну скаргу судді Господарського суду Петра Слободяна.

Нагадаємо, не так давно Луцький міськрайонний суд визнав Петра Слободяна винним у скоєні ДТП, ‒ пише Під прицілом.

Як відомо, 3 квітня цього року у Луцьку на перехресті вулиці Рівненська та проспекту Відродження трапилась дорожньо-транспортна пригода за участі луцького судді Петра Слободяна. Активісти, які того вечора приїхали на місце пригоди, звинуватили його в тому, що він перебував за кермом в стані алкогольного сп’яніння.

Однак пізніше в суді Слободян спростовував такі заяви. Він стверджував, що не вживав алкоголь того вечора, а за кермом його автомобіля була зовсім інша людина.

Втім, Луцький міськрайонний суд все ж визнав Петра Слободяна винним у скоєнні ДТП та відібрав у нього водійські права на два роки.

Сам же суддя Слободян заперечує свою вину в скоєнні аварії та продовжує і далі доводити свою позицію в судах. Він подав апеляційну скаргу на постанову Луцького міськрайонного суду і просив її скасувати. На підтвердження своїх слів зазначив, що в матеріалах справи є багато неточностей.

Зокрема, Петро Слободян вказав, що аварія мала місце 3 квітня, а уже 6 квітня матеріали справи направили до суду. Однак, зазначив він, у матеріалах справи не було протоколу з місця ДТП, а тому Луцький міськрайонний суд повернув справу на доопрацювання. І саме тоді, запевняє скаржник, його почали активно викликати до Управління ДАІ для складання протоколу.

Крім того, медичне освідування учасника ДТП, якого запідозрили у вживанні алкоголю, повинне проводитися не пізніше як через дві години після виявлення ознак сп’яніння, натомість Петра Слободяна намагалися обстежити лише через три з половиною години.

«Чому органи ДАІ наробили стільки помилок – бо вони не знали, як діяти в цій ситуації. І тому я ще раз кажу, що був невдалий сценарій, і ще більш невдалі виконавці», ‒ переконував суд Петро Слободян.

Однак, попри усі ці докази та твердження, суддя Апеляційного суду Анатолій Лозовський залишив апеляційну скаргу Петра Слободяна без задоволення, а постанову суду І інстанції ‒ без змін.