З тих бійців, які до нас попали, всі залишились живі, – хірург 51-ї бригади

Військовий хірург 51-ї бригади розповів про те, як лікував поранених на Сході.

Про це інформує Громадське. Волинь.

Андрій Кострубський  був військовим хірургом 51-ої бригади протягом червня-вересня 2014 року. Також чоловік є начальником відділення хірургії  Луцького військового гарнізонного госпіталю.

У зону так званого АТО Андрій потрапив на чолі лікарсько-сестринської бригади, яку сформували нашвидкоруч. Чоловік розповідає, що доводилось рятувати життя солдатів під обстрілами та працювати в умовах бойових дій.

«В бортовому журналі моєї групи нарахували 289 оперативних втручань за весь період в АТО. Із тих, хто до нас потрапив, усі залишились живі», – каже чоловік.

«Досить часто командири використовували санітарний автомобіль для свого пересування. І сєпари про це знали. Що вони робили? Обстрілювали в першу чергу наші машини. Тому ми часто міняли номера. На донецькі, на луганські. Тому що знали, що є великий шанс потрапити під обстріл», – зазначає лікар.

«По-іншому почав сприймати життя. Я бачив, що там робиться. І я бачу, що мої діти в школу ходять, в садочок. Люди мирно ходять гуляють. І я зрозумів, що заради цього варто там бути», – заявив чоловік.