«Всі за мир», – акція у Луцьку

До Луцька прибув лідер велотуру по Україні «Всі за мир» Нодар Беридзе, який розповів лучанам про міжнародний пробіг, який розпочнуть на День Незалежності України.

До Луцька Беридзе завітав 30 червня, а вже завтра велопробіг поїде до Львова.

Перед зустріччю з людьми, які зібралися на площі, Беридзе вшанував пам`ять Героїв біля фотостели на Театральному майдані.

«Якщо ми всі разом захочемо сказати слово про мир сказати війні ні, то думаю, що все у нас вийде», – каже лідер велотуру. Метою акції є змусити людей задуматися про необхідність миру. Нодар навіть пропонує ввести у країні «п’ятихвилинку» миру, яка буде нагадувати людям про його цінність навіть після війни. Головне – зупинити зараз стрільбу, а тоді вже з`ясовувати хто правий, а хто винний.

«В його обличчі вся Грузія, всі представники Вірменії та Кавказу хочуть миру для України», – зазначає представник Федерації спортивного туризму України Ольга Шумілова.

Свій п’ятий велотур Нодар Берідзе розпочав 26 червня і триватиме пробіг два місяці. Грузин проїде відстань у 5000 км та 45 міст України.

Наступний велотур, який теж нестиме місію про необхідність миру, стартує на День Незалежності України. Разом з Берідзе поїде велосипедна сотня, яку зараз формують – на закінчення першого туру українські велосипедисти приєднаються до грузина. Це буде по 2 спортсмени з кожного міста,  і разом вони стартують за маршрутом Київ-Мінськ-Москва-Київ, щоб розповісти людям про необхідність миру в Україні.