У Луцьку зловили нову партію псевдоволонтерів

У Луцьку активісти спіймали нову групу псевдоволонтерів із фонду «Люди сильні духом» зі Львівщини, які вже побували у міськвідділку міліції .

Про це у соціальній мережі Facebook пише активіст Сергій Абрам.

«Зловили сьогодні нову «партію» «волонтерів» з «фонду» «Люди сильні духом» зі Львова, раніше дані особи були у міськвідділі по справі «фонду» «Дітям Героїв». Дані «волонтери» живуть поблизу Жовкви, на час збирання коштів вони проживають у орендованій квартирі, з їхніх слів, у Рожищі сплачує за проживання фонд», – пише активіст.

«Мені подзвонив Діоніс Афоніч, розповів, що ці аферисти знову у Луцьку. Виїхавши на сказане місце ми їх там не знайшли. Однак, через 30 хвилин ми їх зустріли біля ЦУМу у маршрутці номер 8. Викликали міліцію по спецлінії 102. Приїхав дільничий інспектор і забрав на опорний пункт. В опорному пункті написав пояснення та заяву з приводу шахрайських дій з боку цих аферистів», – йдеться у дописі.

«Нагадую, справжні волонтери не збирають гроші у громадському транспорті та на вулицях. Довіряйте лише перевіреним волонтерам», – закликає він громадян.