Семеро волинян отримали посмертні нагороди

Президент України Петро Порошенко відзначив Орденом «За мужність» ІІІ ступеня загиблих військовослужбовців, які виявили особливу мужність і високий професіоналізм у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

Відповідно до Указу Президента України, посмертно нагороджено сімох волинських військовослужбовців, ‒ повідомляють у прес-службі Волинської ОДА.

Зокрема, рядового солдата Олександра Давидюка, який проходив службу у військовій частині А2331 м. Володимир-Волинський, 1984 року народження, родом із с. Заріччя Володимир-Волинського р-ну. Загинув у серпні 2014 року під час обстрілу у Луганській обл. Похований у рідному селі.

Старший сержант Сергій Климчук, родина котрого також отримає орден, проходив військову службу у підрозділі «Айдар», лучанин, 1969 року народження, загинув у с. Хрящувате Луганської обл. Похований на Алеї почесних поховань у с. Гаразджа Луцького р-ну.

Рядовий солдат Микола Королько проходив військову службу у підрозділі «Айдар», 1988 року народження, проживав у Луцьку, загинув у липні 2014 року у Лутугінському р-ні Луганської обла. Похований у с. Тоболи Камінь-Каширського р-ну.

Рядовий солдат Олег Михайлов проходив військову службу у підрозділі «Айдар», 1968 року народження, родом із с. Дерно, Ківерцівського р-ну. У липні 2014 року був захоплений у полон та вбитий у Луганській обл. Похований у рідному селі.

Рядовий солдат Ігор Філіпчук проходив військову службу у підрозділі «Айдар», 1982 року народження, лучанин. Загинув у серпні 2014 року в Луганській обл. Похований на Алеї почесних поховань у с. Гаразджа Луцького р-ну.

Солдат резерву батальйону НГУ ім. І. Кульчицького Тарас Герасимюк 1995 року народження, родом із с. Городище, Луцького р-ну, загинув у січні 2015 року у дорожньо-транспортній пригоді у Донецькій обл. Похований у рідному селі.

Рядовий міліції Мирослав Столярчук проходив військову службу у спецпідрозділі «Світязь», 1977 року народження, родом із с. Підгайці Луцького р-ну. Загинув у серпні 2014 року в м. Іловайськ Донецької обл. Похований у рідному селі.