Міська влада «кришує» псевдоволонтерів, ‒ активісти

Вже втретє активісти «Самооборони Волині» затримують псевдоволонтера, який нібито збирає кошти на лікування 12-річної дівчинки з діагнозом ДЦП. Активісти переконані ‒ нашестю таких «благодійників» сприяє я ставлення міської влади, яка дозволяє їхню діяльність, належним чином не перевіривши документи.

Про це йдеться в повідомленні активістів на сторінці у Facebook.

Цей волонтер ‒ родом зі Львова, збирає кошти у луцьких маршрутках для ковельської хворої дівчинки. Лучани постійно скаржаться на нього, через що він ‒ постійний гість міського відділу внутрішніх справ.

«Але ж справа навіть не у таких псевдофондах, з такими ж волонтерами, а в тому, що люди самі кидають у такі скриньки гроші, не задумуючись над тим, а чи дійсно ці гроші доходять до батьків хворих дітей. В кращому випадку гроші таки доходять, але лише 50-70% від зібраної суми, решта ‒ зарплата волонтерів… Доки люди спонсоруватимуть такі фонди, доти вони і будуть рости, як гриби. Ну і міська влада реєструє заявки та дозволяє таку «діяльність» на території міста, не перевіряючи документів, таким чином «кришуючи» таких от благодійників», ‒ переконують самооборонівці.