Дружина загиблого Героя розкритикувала відпочинок від нардепів

Своє враження від відпочинку в пансіонаті «Шацькі озера» описала дружина загиблого капітана із Нововолинська Андрія Задорожнього Наталія Задорожна.

Розповідь про відпочинок, організований Ігорем Гузем спільно з Ігорем Васюником, вона написала на своїй сторінці у Facebook.

«Хочу поділитися враженнями від нашого відпочинку в пансіонаті «Шацькі озера», що для таких сімей, як моя, організували народний депутат Ігор Гузь, Ігор Васюник. Ми були четвертою зміною ‒ вчора повернулися додому. І одразу на очі потрапила стаття у володимирській газеті. Відверто кажучи, мене ця публікація шокувала. Цитую: «Особливістю відпочинку цих дітей є те, що програма перебування у санаторії насичена різноманітними розвагами. Окрім цього, про дітей піклуються психологи – проводять бесіди, допомагають позбавить від моральних травм, завданих війною. Крім купання у Світязі діти ще ходять на пікніки, займаються творчістю, грають у рухливі ігри. Ця малеча особливо потребує уваги та піклування, адже їх дитинство понівечене війною, а їх батьки піддають ризику власні життя, аби в нашій країна панував мир. У таборі п’ятиразове харчування, а собівартість одного дня перебування там – 500 грн. Щоправда, для дітей військовослужбовців усе безкоштовно», ‒ пише Наталія Задорожна.

«Гарно написано. Правда? От тільки психологів ми не бачили, а декому вони насправді були потрібні. Пікнік ‒ це окрема історія(ходили в ліс, дітки посмажили по одній шпикачці. Організатори теж про себе не забули ‒ стояли і наминали ковбаски, а от мами кліпали очима, бо для них не передбачено було тих ковбасок. Та й дітям по одній було замало. Тому мами пішли в магазин, купили сардельки і організували діткам пікнік. Харчування було трьохразовим, а не п’яти, як зазначено в статті. Діти відмовлялися їсти, бо було несмачно. Знову ж таки мами мусили за свій рахунок підкормлювати діток», ‒ продовжує вона.

«Окремо хочу сказати по номери, які були нібито було з євро ремонтом і дуже недешеві. Так от, в деяких номерах був грибок, вода в раковині не стікала, в душ без резинових капців не зайдеш. В номері не було елементарного ‒ туал6етного паперу, мішків для сміття. Прибирати мали самі, але ні віника, ні швабри не було», ‒ обурюється жінка.

«Але і це все дурниці в порівнянні з тим, як нас везли додому. Приїхав автобус, ми зайняли місця. Було так душно, що одну дитинку стошнило ще до того, як ми вирушили в дорогу. До слова, ми зупинялись декілька разів, бо дітям ставало зле. Водій, що нас віз, хотів взяти ще пасажирів, аби собі заробити. Ми були проти. Коли ми приїхали в Нововолинськ і попросили, аби нас підвезли до будинку, а було нас 12 чоловік, тоді я почула все, що про нас думають, і в якому місці йому ця благодійність, і про те, що не дали йому заробити. А пані Олександра, яка нас супроводжувала, наголосила, що у неї взагалі сьогодні вихідний. Ось так!!!!!!!!!!!!!!! я ревіла до самого будинку!!!!!!!!!Такого відпочинку і такого відношення до себе я більше не хочу!!!!!!!!!!!!!!дякую!!!!!!!!!!!!!!!!!» ‒ зазначила Наталія Задорожна.

Як відомо, кадровий офіцер 1973 року народження Андрій Задорожній загинув, рятуючи свого товариша по службі. В останній путь його провели у Нововолинську 7 серпня 2014 року.