Волинському Героєві з «Айдару» виповнилося б 43…

43 роки мало виповнитися заступнику командира розвідки батальйону «Айдар» Сергію Шостаку, який загинув на обороні рідної землі.

Про це йдеться у повідомленні Громадської організації В/Ч 0624 «Айдар» у соціальній мережі Facebook.

У дописі йдеться: «Про Героїв… І знову не знаємо, як підібрати слова. Ще один день у календарі з солоним присмаком, ще один день, коли хочеш обернутися і побачити там свого побратима, друга, брата, коханого, тата… Сьогодні мало виповнитися 43 роки надзвичайній людині. Його оминула біда усюди, де тільки не захищав він свою єдину, рідну землю, на ній у боротьбі за її волю, єдність та свободу і загинув».

Сергій Шостак «Шест» – заступник командира підрозділу розвідки батальйону «Айдар», до цього активний майданівець, військовий і працівник волинського «Беркуту».

Пройшовши миротворчу місію в Косові, Сергій загинув, боронячи територіальну цілісність України. Він одним із перших записався добровольцем у батальйон, адже завжди мав чітку й принципову позицію: Батьківщина – понад усе. Розуміючи весь ризик, він був твердо переконаний: його досвід і навички стануть у пригоді не лише військовим, а й – насамперед – патріотам, які стали на захист своїх родин, ніколи не тримаючи в руках зброї.

«Нехай, Сергію, ти вже не з нами, нехай ти тепер виконуєш іншу місію у Небесному Війську, ми знаємо, що ти, разом з іншими, бережеш та охороняєш наших хлопців, накриваєш їх своїм білим янгольським крилом. Знай ми пам‘ятаємо про тебе, і вічно будемо пам‘ятати. Слава Героям – вони не вмирають і не забудуться допоки хоч у одному серці буде горіти свічечкою пам‘ять про них», – йдеться в повідомленні.