Волинська волонтерка отримала орден від Порошенка

Координатора Ковельського центру допомоги 51 ОМБР Наталію Соколову (Попову) відзначили високою державною нагородою – орденом княгині Ольги.

Про це йдеться на сайті глави держави, – пише інформаційне агентство Волинські Новини.

З нагоди Дня Конституції Петро Порошенко підписав указ про відзначення державними нагородами громадян за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток української держави, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.

Указом президента України за особистий внесок у розвиток держави Попова Наталія Володимирівна, як Координатор Всеукраїнської Волонтерської сотні, нагороджена Орденом княгині Ольги ІІІ ступеню.

Загалом, нагороджено 163 особи, серед яких волонтери та громадські діячі, керівники підприємств і установ, організатори промисловості та виробництва, працівники освіти і науки, культури, охорони здоров’я, інші висококваліфіковані фахівці, які сприяють зміцненню української державності, соціально-економічному, науково-технічному та культурному розвитку України.

Нагадаємо, орденом «За заслуги» ІІІ ступеня  Порошенко нагородив волинського волонтера та приватного підприємця Валерія Курстака.