У Луцьку всю ніч дивилися українське кіно

В ніч з суботи на неділю, з 27-го на 28-е червня, у Луцьку відбувся кінофестиваль “Відкрита ніч”. Онлайн-трансляцію вели у комплексі здоров’я та краси “Diamond”.

Окрім Луцька конкурс короткометражок транслювали у 40-а українських містах. Зокрема і у Слов’янську. А також закордоном.

На захід прийшли близько 70-ти відвідувачів. При вході на фестиваль кожен гість отримував пачку сухариків “Снекін ” від спонсорів та анкету з назвами фільмів. Попри те, що у конкурсі було жюрі, яке визначало переможців у Києві, фестивальники мали змогу вибрати фільм глядацьких симпатій. Вибирати можна було не менш ніж 3 фільми.

Місцеві організатори зібрали усі анкети наприкінці заходу та повідомили результати голосування у Київ.

“От до прикладу за фільм “Одягнена історія” проголосували 37 глядачів, це максимум для Луцька, а за фільм “Абонент” наприклад 5, і ми так відправляємо дані за кожен фільм на Київ. І там вони всі фільми плюсують, і визначають переможця”, – пояснила одна з організаторів луцької Відкритої ночі Ірина Гаранчевська.

Так, цього року приз глядацьких симпатій отримав фільм “Вікно” режисера Віктора Насипаного. Луцькі глядачі віддали за цю роботу 34 голоси.

Крім перегляду 47-ми короткометражних фільмів українського виробництва серед відвідувачів фестивалю розігрували подарунки від партнерів заходу.

Так, присутні брали участь у розіграші сертифікатів на різноманітні види танців, 50 % знижки на корекцію брів, депіляцію, нарощування вій від комлексу здоров’я і краси “Diamond”. До слова, останній подарунок виграв хлопець. Також гості фестивалю отримали у подарунок сертифікат на татуювання у тату-майстра Андрія Доманського на 1000 гривень та 50% знижки на тату від Володимира Данилюка. Власники магазинуWhite Bird” розіграли багато сертифікатів на знижки своєї продукції. Також щасливчики отримали сертифікати на боулінг, безкоштовні квитки на фестиваль «Lutsk Food Fest. Picnic», що відбувається сьогодні у Луцьку, та флешку.

Окрім того, глядачів пригощали піцою від піцерій “New York Street Pizza” та “SoloPizza”.

Головним гостем вечора став мешканець комплексу “Diamond” кіт Бублик. Варто зауважити, що тварину до Луцька привезли бійці ДУКу з Пісків. Бублик був у центрі уваги протягом усієї ночі.

Переможцем кінофестивалю «Відкрита ніч – дубль 18» стала стрічка «Буратіно» Дмитра Стародумова. Режисер отримав гран-прі фестивалю.

Документальна новела розповідає глядачам про війну на сході України. Мешканець східного міста намагається загасити пожежу у своєму домі, у який влучив снаряд вогнеметної системи залпового вогню “Буратіно”.

Фото організаторів: