У Луцьку – парад наречених

До Дня Молоді та Дня Конституції у рамках громадського заходу «Молодь єднає Україну» у Луцьку провели парад наречених.

У заході взяло участь 30 наречених, які урочистою ходою пройшли від РАЦСу до ТЦ «Порт City».

Тематичною частиною костюму нареченої на цьогорічному параді став вінок. «Вінок немає ні початку ні кінця. Так само і сьогоднішнє свято присвячено єдності. засновниця параду наречених Олена Кіц. Вона привітала усіх присутніх та побажала нареченим удачі.

На сцені запалював гурт “Чачка”, припрошуючи хлопців обирати наречених, поки ті “при параді”.

Наречені перед виходом на сцену виконали танок. Потім кожна демонструвала свою красу на розсуд професійного журі, до якого увійшли ресторатори, дизайнери, візажисти та власники студії організації свят.

Взяли участь в параді наречені в оригінальних костюмах – синіх та навіть камуфляжних сукнях.

Обираали кращих наречених у п’яти номінаціях – наречена-фантазія, наречена-спокуса, наречена-ніжність, наречена-епатаж, наречена-грація.

Журі також  обрало найкращий макіяж та найкращу зачіску. Переможницю у номінації “кращий віночок” визначили за оплесками глядачів.

Розважали гостей заходу піснями і танцями  запрошені колективи. Найбурхливіші оплески у присутніх викликали танцюристки, котрі виконали запальний латиноамериканський танок.

Найкрасивішу наречену Волині 2015 року визначила дівчинка Саша, яка витягла номер переможниці. Визначити її вдалося лише з четвертого разу – перші три щасливиці не прийшли на парад.

Перемогла Ольга Костюк, яка також завоювала нагороду за найкращий макіяж.

Переможниці номінацій отримали цінні подарунки від партнерів акції.