Волинян попереджають про фальшиві закордонні паспорти

Управління Державної міграційної служби Волині закликає громадян не користуватися послугами сумнівних посередників, які пропонують оформлення закордонних паспортів за підвищеними тарифами.

Про це пише Волинський інформаційний портал з посиланням на прес-службу УДМС України у Волинській області.

Жодна організація в Україні, окрім Державної міграційної служби України, не наділена повноваженнями щодо оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Як відомо, на Волині є фірми-посередники (здебільшого – туристичні агентства), які пропонують оформити закордонний паспорт та «прискорити» термін виготовлення документа.

Інформація про надання послуг із оформлення закордонних паспортів розміщується на сайтах фірм-посередників, де вказано розцінки на оформлення документа, що коливаються від тисячі гривень і більше.

«Міграційна служба Волині закликає громадян! Для оформлення закордонного паспорта необхідно звертатися лише до відповідного найближчого підрозділу міграційної служби. Тільки працівники міграційної служби здійснюють фотографування, сканування підпису та відбитків пальців рук особи (у випадку оформлення біометричного паспорта) і без особистої присутності людини в підрозділі ДМС оформити паспорт неможливо», – зазначає видання.