Волинського волонтера нагородив Філарет

Волинський волонтер Анатолій Пушкін отримав від Філарета відзнаку “За жертовність та любов до України”.

Про це повідомляє прес-служба волинської “Свободи”.

З нагоди святкування річниці створення батальйону  МВС “Січ” Патріарх УПЦ (КП) Філарет нагородив медалями “За жертовність та любов до України” 38 волонтерів. Нагороду отримав і волинянин Анатолій Пушкін – свободівець, заступник голови Волинського обласного комітету гуманітарного забезпечення війська.

“Нагорода, яку мені вручив Патріарх УПЦ КП Філарет, не моя особисто. Вважаю, що це заслуга та нагорода для всіх волинян і для всіх справжніх українців та патріотів, які долучаються до цієї важливої справи. Неодноразово вирушаючи на передову, долаючи тисячі кілометрів, я відчував надзвичайну відповідальність при транспортуванні важливих вантажів для бійців добровольчих батальйонів, Збройних Сил України та бачив радість наших бійців, котрі отримували від волонтерів необхідні для них речі. Адже наші солдати відчувають підтримку власного народу. Переконаний, що Україну не зможе захопити жоден окупант, бо військо, яке підтримує власний народ, не здолати”,- відзначив Анатолій Пушкін.

Він також висловив упевненість у тому, що українці швидко переможуть агресора бо бійці відчувають надзвичайну підтримку від власного народу.