Волинські благодійники оплатили лікування бійця

Волинський благодійний фонд оплатив операцію на серці військового 24-ї механізованої бригади.

Про це йдеться у групі «Благодійний Фонд «Волинь-2014» у Facebook.

«Серце волинського бійця Володимира Корнійчука не витримало навантажень війни. Сьогодні мешканець селища Олика перебуває на стаціонарному лікуванні у Волинській обласній клінічній лікарні та готується до аортно-коронарного шунтування з штучним кровообігом (операція на серці)», -йдеться у дописі.

Так, вартість оперативного втручання становить 25 тисяч гривень. Кошти на операцію виділив Благодійний фонд «Волинь-2014».

Володимир Корнійчук двічі воював на Сході. Спочатку в складі першого територіального батальйону «Волинь» проходив службу в Дебальцеве, а потім після переформатування тербату – служив в 24-ій механізованій бригаді.

Солдат розповів, що вперше запекло в районі серця ще в Дебальцевому, однак він подумав, що це – болі у бронхах. Вже у Луганській області його стан здоров’я різко погіршився. Чоловіка забрала швидка в лікарню Сєвєродонецька, де медики встановили діагноз – інфаркт міокарду.

Про ситуацію зі здоров’ям військовослужбовця благодійникам розповіла волинська волонтерка Наталія Ариванюк.

Після бійцю необхідно пройти курс реабілітації. «Тому давайте не будемо стояти осторонь, а підтримувати волинських бійців», – закликають активісти.