Рожище: люди перекрили дорогу і нагадали владі про Врадіївку

 

У Рожищенському районі люди самостійно стали виконувати роль ДАІ, не пропускаючи великотоннажні фури дорогою, де їм проїзд заборонений.

Тим часом активісти попереджають владу про можливу «нову Врадіївку», – йдеться у повідомленні Народної Самооборони м.Рожище у соціальній мережі Facebook.

До активістів зателефонували мешканці і повідомили,що зупинили рух транспортного засобу з явними первищеннями по вазі. «Люди почали самостійно виконувати функцію ДАІ (тобто влади),адже з деяких пір в зв’язку з реорганізацією, чи то з інших причин з Рожища її перевели в Ківерці. Але й до того даішники самоусунулись від виконання покладених на них функцій, мотивуючи це тим,що у них відсутні будь-які важелі впливу на перевізників», – йдеться в дописі.

Активісти повідомляють, що у будь-якому владному кабінеті відповідали, що у них відсутні важелі впливу на перевізників.

«І от у нас виникає запитання,для чого тоді існує багатомільйонна армія чиновництва та різних служб у цій державі? Отримувати заробітні плати, брати хабарі та відкати, сидіти на схемах», – йдеться в повідомленні.

«Але повернемося до теми: Войтович В.І., Кучмук Р.Є., Прокопчук В.М. -всі ви обранці від району до обласної ради. Де ваша реакція та допомога? Адже ця проблема в районі переходить з року в рік. Тим більше, пан Войтович був головою обласної ради і при тому палець об палець не стукнув для вирішення цієї проблеми. А пан Прокопчук, до речі, кожен день їздить по цій розбитій дорозі на роботу і мешкає поруч неї. Чи ви проживаєте в іншому вимірі чи то на іншій планеті?

«Між іншим: це просто мирний протест громадян проти свавілля, це ще не Врадіївка. І таке відуття, що обласні та районні чиновники зумисне підштовхують людей до радикальних дій. І ще звертаємось до пана Гунчика як до керівника області: повпливати на ситуацію, поки та ж сама ситуація не вийшла з-під контролю, поки десь в області не спалахнула нова Врадіївка…» – попереджають активісти.