Ахметов продає туркам life:)

Турецька телекомунікаційна компанія Turkcell підписала договір про викуп у української Групи СКМ 44,96% частки в Euroasia Telecommunications Holding BV (Нідерланди), якому належить 100% ТОВ «Астеліт» – українського оператора мобільного зв’язку life:).

Про це йдеться в повідомленні турецького оператора на Стамбульській фондовій біржі в п’ятницю, передає Економічна правда.

У повідомленні наголошується, що СКМ отримає за свої акції 100 мільйонів доларів.

Крім того будуть сплачені борги «Астеліт», забезпечені гарантією Групи СКМ, і припинені гарантійні угоди, стороною якої була Група СКМ із звільненням Групи СКМ від зобов’язань за ними.

Нагадаємо, Turkcell сповістив про рішення своєї ради директорів розпочати переговори про викуп частки в «Астеліті» у СКМ 18 червня.

Як уже повідомлялося, в 2012 році «Астеліт» і пов’язані з ним структури пережили серію дефолтів за боргами перед банками і «дочкою» турецького холдингу Financell. У підсумку Turkcell, що володіє 55% акцій в life:), отримав в якості застави все майно оператора, включаючи банківські рахунки.

Turkcell також почав переговори про покупку 3G-підрозділу «Укртелекому» – «Трімоб». Очікується, що операція повинна завершитися в третьому кварталі 2015 року.