Волинянин Василь Дмитрук – півроку в полоні

Armed pro-Russian separatists (R) escort a column of Ukrainian prisoners of war as they walk across the centre of Donetsk August 24, 2014. Pro-Russian separatist rebels force-marched dozens of Ukrainian prisoners of war along the main street of the rebel-held Ukrainian town of Donetsk on Sunday. REUTERS/Maxim Shemetov (UKRAINE - Tags: POLITICS CIVIL UNREST TPX IMAGES OF THE DAY)

Депутати Волиньради хочуть звернутися до міністра оборони Степана Полторака та в. о. голови Служби безпеки України Василя Грицака щодо звільнення полонених волинських бійців.

Відповідне рішення вони ухвалили 25 червня під час сесії.

До першого заступника голови облради Олександра Пирожика звернулися бійці батальйону «Волинь» з листом про необхідність визволення з полону бійців, які вже понад півроку знаходяться у бойовиків.

Вони просять активізувати питання щодо звільнення бійця «Волині» Василя Дмитрука, якого у листопаді на шахті під Єнакієвом взяли у полон.

Також звернулися бійці 51-ї бригади: в полоні майор Микола Фураєв з Волині та старший солдат Артем Комісарчук з Хмельницької області.

«Питання їх визволення – це питання честі», – зазначив Олександр Пирожик. Він зазначив, що необхідно також показати позицію обласної ради. Тому закликав ухвалити звернення до керівників СБУ та МО.

Голова ОДА Володимир Гунчик розповів, що він робив подібні звернення навіть на Президента.

«Але враховуючи те, що Фураєв був командиром артилеристьського дивізіону, до нього йде підвищена увага з боку бойовиків», – зазначив Володимир Гунчик.

Депутати обговорять ініціативу Пирожика в блоці “Різне”, після розгляду питань порядку денного.