Волинь: обличчя Героїв на білбордах

На Волині з’явилися білборди із обличчями місцевих Героїв, які закликають підтримати мобілізацію.

Про це повідомляє прес-служба обладміністрації.

Білборди із зображеннями волинських демобілізованих у рамках реалізації інформаційної кампанії, мета котрої – підняти статус українського військового та популяризувати героїзм вояків-атовців, зокрема волинян, розробили в облдержадміністрації. Сам же масштабний проект реалізовували, залучивши фахівців райдержадміністрацій та міських рад. У результаті на теренах Волині, в особливо людних місцях, з’явилося трохи більше 50-ти білбордів.

На паперових «полотнах» – уродженці Волині. На одному фото – мешканець Ковеля, рядовий Олександр Ціолковський та його синочок.

Герой із міста залізничників – водій-механік захищав Батьківщину у складі 14 ОМБР. Мав позивний «Стиляга». Герями білборду також стали і уродженець Луцького району рядовий Андрій Суй із донечкою. Андрій також служив у 14 бригаді.

Слід зазначити, що особливо вподобали ідею ковельчани. Зокрема фахівці Ковельської райдержадміністрації не лише розмістили готові борди на території району, а й розробили власні, аби в такий спосіб висловити вдячність краянам, котрі, ризикуючи власним життям, захищали рідну землю. Це – молодший сержант Микола Булік, старший солдат Богдан Сахарчук, солдати Сергій Літвінович, Андрій Панасюк та Тарас Чапко.