Волонтери влаштують свято для волинських амазонок

Координатори проекту «Меценати для солдата» прагнуть підтримати двох волинських амазонок з 14 механізованої бригади, яка постійно дислокується у Володимирі-Волинському.

Для цього в суботу, 27 червня, для дівчат влаштують свято, – повідомила Ольга Бузулук.

Дівчат звати Інна та Марина – вони контрактниці. Доля цих військових подруг непроста. Вони разом з хлопцями минулого року побували у перипетіях збройного опору російським окупантам на Донбасі і мужньо на рівні з бійцями виносили на собі весь тягар війни. І ночували в бліндажах, і недоїдали, і бували в самому епіцентрі протистояння, і стійко вийшли з побратимами з Іловайського оточення.

Про цих дівчат підказав луцьким координаторам «Меценати для солдата» відомий волинський волонтер Костянтин Зінкевич. Він повідомив, що останнім часом настрій у дівчат понурий – і було б добре їх підбадьорити та наповнити позитивними емоціями їхні душі. Віддати належне їм, що вони не тільки воїни – але й передусім жінки, котрі потребують уваги та турботи.

Волонтери звернулися до своїх меценатів по волонтерському проекту з проханням долучитись до спільних дій і отримали від них ствердні відповіді посприяти з прийдешнім святом.

Дівчата ласуватимуть італійським морозивом, пройдуть лікувально-відновлювальні процедури у косметологічному центрі. Також сертифікати на харчування амазонкам дали у луцькому етноресторані та піцерії.

«З розважальною програмою також все гаразд! У цей вечір веселитиме і підніматиме настрій Інні та Марині на своєму концерті мегапопулярний поп-гурт «Дзідзьо» («Dzidzio»)», – йдеться у повідомленні.

Луцький готель надав дівчатам можливість безкоштовного проживання, а служба таксі – забезпечила транспортні послуги для амазонок.

«Дружня команда волонтерів «Меценати для солдата» сподівається, що невдовзі й інші заклади приєднаються до даного руху з допомоги бійцям у тилу, беручи гарний приклад з луцьких однодумців-партнерів. До суботи залишилось недовго, і, можливо, хтось ще схоче долучитись і особисто передати нашим волинським амазонкам свої подарунки чи надати послуги, або запросити їх відвідати свої заклади. Така нагода є – про це варто лише дати знати МдС-івцям! Якщо хтось захоче зустріти разом з волонтерами приїзд до Луцька дівчат або висвітлити їхню програму перебування в нашому місті – прохання сконстатуватись з організаторами заходу у приват на ФБ, або зв’язатись за мобільним: 050-973-44-84», – нагадують волонтери.