Осіпов розказав, хто підставив його з Крохмалем

Депутат Луцької міськради Андрій Осіпов каже, що інформацію про нібито працевлаштування екс-начальника міліції міста Романа Крохмаля в Москві йому повідомив колишній працівник міліції.

Про це він заявив 25 червня під час прес-конференції.

Міський голова Микола Романюк запропонував Осіпову вибачитися. Нагадаємо, 24 червня Осіпов заявив, що Крохмаль працює в Москві в приватній силовій фірмі. Цю інформацію спростував екс-міліціонер, який під вечір прийшов на сесію ради.

Осіпов розповів, що інформація викликала в нього довіру, бо співрозмовник повідомив назву фірми і її розташування в Москві.

З Крохмалем Осіпов говорив двічі. За словами депутата, він вибачився та пообіцяв ретельніше перевіряти подібну  інформацію.

Також Осіпов додав, що він швидше за все став жертвою ігр екс-міліціонерів. Мовляв, у начальника міліції є вороги і серед колишніх колег.

Окрім того він пояснив, чому вирішив оприлюднити цю інформацію. «Я не хотів завдавати шкоди Крохмалю. Ви ж розумієте, що Микола Романюк є моїм політичним супротивником. І цей докір був спрямований йому. Я наголосив: це ваш колишній радник. Під впливом емоцій у сесійній залі часто важко втримати моральний спокій. Тому я просто хотів дошкулити міському голові», – зізнався депутат.