На Волині батько і мати загиблого військового судяться за гроші

Члени родин волинян загиблих на Сході просять «поправити» закон «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців», відповідно до якого на виплати при загибелі членів родини претендують люди, які пішли з сім’ї.

Про це повідомила 25 червня під час сесії облради голова громадської організації сімей загиблих в АТО «Надія» Любов Карабан.

На Волині вже виникали випадки з судовою тяганиною. Зокрема, мати загиблого Героя Максима Шульги судилася з батьком, який давно пішов з сім’ї і не брав участі у вихованні сина. Проте після смерті Максима батько повернувся на Волинь і подав у суд з претензією на виплату коштів.

Сьогодні, згідно з Цивільним кодексом існує обмеження, при якому на виплату не претендують особи, які ухилялися від виконання батьківських обов’язків. Проте в Законодавстві такого обмеження немає.

Тому представники громадського об’єднання просять депутатів звернутися до Верховної Ради, Кабінету Міністрів з метою ініціювання відповідних змін до закону «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців».