Луцьк: на Старому ринку процвітає торгівля контрафактом

На території Центрального ринку в Луцьку розташовані понад десяток торгових точок: так званих кафе, барів, які активно здійснюють продаж алкогольних чи слабоалкогольних напоїв.

Вони жваво торгують підпільним спиртним, – пише у соціальній мережі Facebook активіст Андрій Білан.

«Чим не популярні заклади для місцевого «бомонду»? В якому відносно по помірним цінам випити оковитої. Кожен із торгових точок продає власно приготовлену їжу, натомість в яких жахливих умовах вона зберігається, то уже й страшно уявити в яких – готується. От приміром в одному із генделів всі страви виложені на прилавку, де перед тим, як вони попадають до споживача, залюбки ласують мухи. В іншому закладі туалет таке враження, що для меблів встановлений», – стверджує він.

Зі слів Білана, декілька закладів просто банально розміщені в контейнерах, тому важко сказати, чи вони взагалі є легальними.

«Місцеві жителі неодноразово стверджують, що в таких закладах можна купити горілку, й ,як правило, вона вся є «пальоною» чи самогонкою. Однак, ні міліція, ні доблесні муніципали цих закладів не чіпають. Звісно, легше боротися із бабусями, які приїхали з села та здійснюють торгівлю у невстановленому місці молока чи цибулі», – пише активіст.

«Зазвичай, власниками цих кабачків є азербайджанці, а чи є вони громадянами України, то вже інша історія. Так хто ж стоїть за цими бізнесменами, яким начхати на закони України? Мені важко відповісти, але лавку цим горе-бізнисменам та хто їх кришує прикриємо. Хоча сумніваюсь, що надовго прикриємо комусь такого роду заробіток», – йдеться в дописі.

Активіст додає, що депутат Луцької міськради Андрій Буй направив запит до податкової служби та санстанції, аби вони провели перевірку закладів громадського харчування на здійснення продажу алкогольних напоїв та дотримання санітарних норм.