Лучани б’ють на сполох: біля Теремнівських ставків незаконна забудова

Поблизу Теремнівських ставків у зеленій зоні зрізали дерева та почали зводити тимчасову будівлю. Мешканці сусідніх будинків проти.

Будувати на Теремнівській почали 25 червня.

Люди, повертаючись з роботи, зауважили, що в зеленій зоні з’явилася велика бетономішалка, а робочі заливають бетоном залізні сваї. Представники підприємця запевнили, що йдеться про будівництво «тимчасової» споруди. Мешканців стурбувала перспектива нового сусідства – вони запросили на місце події депутата міської ради Павла Данильчука.

«Є кілька порушень. Неозброєним оком видно, що тут заливають бетон – це вже не є тимчасова споруда. Друге він – зрізав кілька дерев, на які мав отримати дозвіл від спеціальних структур», – каже Павло Данильчук.

Депутат зазначив, що можливо на наступних засіданнях доведеться ініціювати скасування дозволу на встановлення тимчасової споруди. На місце будівництва викликали міліціонерів, які зафіксували порушення.

Жителі також зателефонували на гарячу лінію муніципальної дружини. З’ясувати, що сталося, прибули представники відділу управління розвитку підприємництва і реклами та відділу архітектури.

«Далі будемо спілкуватися з відділом містобудування, щоб з’ясувати, чи це все здійснюється відповідно до паспорта прив’язки», – зазначила заступниця начальника відділу Світлана Висоцька. Люди кажуть, що сумніваються у «тимчасовості» споруди, бо працівники заливають бетоном металеві конструкції.

«Наша територія раніше називалася «Природоохоронна зона «Теремнівські ставки». То де ж таке може бути, щоб тут рубали дерева і ставили чергову «пивнушку». Ті дерева робочі спиляли і просто поскидали у сусідній розвалений будинок», – кажуть мешканці прилеглих будинків. Вони проти будівництва у зеленій зоні, де люблять гратися діти.

Станом на 17:20 25 червня будівництво зупинили. Триває демонтаж встановлених свай.