Ковель: Кіндер програв суд чиновниці

Ковельський міський районний відмовив міському голові у накладанні дисциплінарних стягнень на чиновниці з міськвиконкому. Мер звернувся у Львівськтй апеляційний суд та програв справу.

Про це повідомляє Кowel.com.ua.

Програвши у Ковельському міськрайонному суді, який визнав протиправними та скасував аж три розпорядження мера міста Олега Кіндера про накладання дисциплінарних стягнень на начальника відділу по управлінню майном комунальної власності міськвиконкому Вікторію Васінович, той подав скаргу до Львівського апеляційного суду.

Мер стверджує, що накладав на підлеглу саме адміністративне стягнення, хоч в даному випадку мова йде про покарання дисциплінарне.

Однак, у Львові Кіндер програв справу. Щоправда, особисто мер не був присутній на судовому засіданні. Його інтереси представляла юристка Тетяна Клевецька. Відтак, Львівський апеляційний суд відмовив міському голові у задоволенні апеляційної скарги, а постанову суду першої інстанції залишив без змін.

Окрім того, головуюча по адміністративній справі суддя Ковельського міськрайонного суду Єлизавета Агеєва в березні цього року постановила також стягнути з Кіндера на користь Вікторії Васінович судові витрати у сумі 5 тисяч гривень.