Керівнику луцького фонду погрожували вбивством, – активіст. ОНОВЛЕНО

Очільниці благодійного фонду “Стопрак” Марії Адамчук погрожував вбивством невідомий.

Про це в Facebook пише її чоловік громадський активіст Сергій Адамчук.

“Сьогодні від імені нардепа Ірина Сисоєнко з фракції Політична партія “Об’єднання “Самопоміч мою дружину Марію Адамчук тероризував якийсь тип і погрожував її вбити, якщо вона не дасть гроші типу “на лікування від раку”. Чоловік повідомив, що Ірина Володимирівна сказала, що наш Фонд зобовязаний йому допомогти. Замість того, щоб допомагати людям, нардепи грають у футбол і провокують конфлікти”, – висловився він.

26 червня інцидент роз’яснила народний депутат Ірина Сисоєнко. Так, вона повідомила:

Дійсно, до мене, як до народного депутата України, звернувся про допомогу Міщенко Миколай  Миколайович, уродженець м. Кіровоград. Згідно з діагнозом,  він хворий на рак шкіри. Пан Міщенко просив про фінансову допомогу для лікування. Від запропонованих мною у спеціалізованій клініці обстежень він відмовився, аргументуючи тим, що він вже має діагноз (з 2011 року).

Оскільки власними силами я можу забезпечити тільки обстеження в одній із провідних онкоклінік, а питання стояло у матеріальній допомозі, я звернулася у три фонди, які займаються  наданням допомоги онкохворим. Два  Фонди серед яких «Допомога медицині» дійсно опікуються захворюваннями раку шкіри і від них прийшли відповіді з відмовою щодо питання поставленого у зверненні через відсутність коштів. Третій лист у фонд «СТОП рак» було відправлено помилково, про що Міщенко Миколай  Миколайович був повідомлений у телефонній бесіді. 

Однак, пан Міщенко, не погоджуючись із відповідями фондів, напевно вирішив самостійно вимагати допомогу та ще в такий неприйнятний спосіб. Як виявилось сьогодні, Фонд «СТОП рак» не єдиний куди Міщенко звертався з претензіями. На жаль, я не можу координувати його дії та поведінку, однак можу запевнити всіх, що жодних повноважень виступати від мого імені він не має.    

Для мене особисто, історія з погрозами від мого імені є вкрай несподіваною та неприємною. Хочу наголосити, що я, як депутат, не можу вимагати від жодного благодійного фонду будь яку допомогу, а можу про це тільки попросити. Мені неприємно, що я, маючи благородний намір допомогти людині, отримала натомість купу негативу. Прошу пробачення, в першу чергу у Марії Адамчук  за конфліктну ситуацію, що склалася та всіх тих людей, які були автоматично до нього втягнуті.

Зауважимо, що Марія Адамчук та Ірина Сисоєнко знайшли спільну мову і наразі повідомлення про інцидент з сторінки чоловіка Марії Адамчук видалили.

Також з приймальні нардепа надіслали лист, який підтверджує, що за допомогою обранець народу зверталася до фонду “Допомога медицині”.

 

Допомога медицині