Губернатор Волині влаштував «сюрприз» депутатам, – Пирожик

Перший заступник голови Волинської облради Олександр Пирожик вважає, що керівник облдержадміністрації Володимир Гунчик влаштував депутатам своєрідний сюрприз.

Про це депутат-свободівець пише в Facebook.

У його публікації йдеться про День депутата обласної ради, традиційний захід, який влаштовують, аби депутати детальніше познайомилися з тією чи іншою галуззю життя області.

“…вчорашній День депутата обласної ради, який уперше проводився спільно з засіданням Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, виявляється, був… першим засіданням Волинської ради регіонального розвитку! Принаймні, саме так ідеться в повідомленні, розтиражованому прес-службою Гунчика. Мабуть, це стане несподіванкою для багатьох моїх колег-депутатів, адже їх запрошували на зовсім інший захід. І це очевидно з матеріалів, які були роздані депутатам”, – висловився Олександр Пирожиу.

“Постає логічне запитання: хто кого намагається водити за ніс і хто кого використовує? І що це, зрештою, було: невже НЛО?! Бо якщо обранців обласної громади пробують “розвести” на таких, нібито формальних, “дрібничках”, то за що нас усіх мають наші вожді-“рішали”? І до якого окозамилювання можуть опуститися “інопланетяни” від виконавчої влади, лиш би поставити перед Києвом “жирну галочку” про нібито “добровільне” об’єднання всіх волинських громад?” – додав він.