Волинська прокуратура взялася за сина Колісника

Прокурор Волинської області Дмитро Чепіжак повідомив про підозру у вчиненні зловживання службовим становищем, що завдало істотну шкоду державним інтересам депутату Маневицької районної ради та колишньому директору державного підприємства «Маневицьке лісове господарство».

Крім того, йому інкримінують підбурювання до вчинення службового підроблення та підроблення офіційного документу, ‒ повідомляють у прес-службі прокуратури Волині.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у лютому 2011 року посадовець, зловживаючи службовим становищем в інтересах ТзОВ «Захід Ліс», уклав із цим товариством договір поставки необробленої деревини та, всупереч вимогам чинного законодавства, реалізував її товариству за цінами, нижчими від тих, що склалися на останніх аукціонних торгах, а також нижчими від відпускних цін, затверджених директором лісгоспу, чим заподіяв лісовому господарству збитків на суму понад 50 тис. грн.

У подальшому, аби приховати факт незаконної реалізації продукції, колишній керівник лісгоспу примусив інших працівників державного підприємства вчинити службове підроблення ‒ скласти акти комісійного огляду на зміну якості проданої деревини задля зменшення її вартості.

І такі акти про те, що нібито при огляді деревини з’ясувалося, що вона надійшла з ділянки, де проводилась підсочка лісу, внаслідок чого змінилась форма колод, що зменшило їх вартість і товарність деревини, були складені службовими особами підприємства, підписані колишнім директором лісового господарства та надані ним працівникам контрольно-ревізійного відділу у Маневицькому районі.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. Наразі вирішується питання про обрання колишньому директору лісгоспу запобіжного заходу. До слова, службові особи державного підприємства, які підробляли документи на вимогу свого колишнього керівника, уже засуджені.

За інформацією Волинського Агентства Розслідувань, йдеться про сина екс-головного лісника Волині Богдана Колісника Зіновія.