Волонтер-адвокат боїться капітуляції суддів перед прокурорами

Опісля показових кримінальних справ відносно суддів «високого польоту» кількість виправдувальних вироків може суттєво зменшитися.

Про це у соціальній мережі Facebook пише волонтер-адвокат Василь Нагорний, який захищає у резонансній справі бійців 14-ї бригади.

«Коли з’явилась перша інформація про обшук в голови апеляційного суду Києва, то я радів, що чергового мантієпродавця, ще й такого рангу притисли на корупції. І можна було б з того тішитись, якби це все відбувалось на фоні радикальних реформ прокуратури та судів», – пише Нагорний.

На його думку, після Майдану не відбулось жодних змін. «Фактично прокуратура зараз намагається «підім’яти» під себе суди. Якщо до цього встановилася хитка система противаг між прокуратурою та судами, навіть з усіма корумпованими схемами, то тепер судді просто залякані і будуть сто разів зважувати, чи варто йти всупереч бажанням прокурорів, а значить виправдувальних вироків в кримінальних справах годі чекати», – зазначає він.

«І якщо самі судді, хай які вони не є, не спробують протистояти прокурорам, то скоро бдемо мати 100 % прокурорське судочинство. Майте честь, Ваші честі!», – резюмує волонтер.

Нагадаємо, саме Василь Нагорний захищає бійців 14-ї ОМБР, яким закидають дезертирство.