У Луцьку перейменують частину проспекту

Частина проспекту Перемоги від кінотеатру Промінь до будинку Історичного факультету СНУ імені Лесі Українки тепер носитиме назву Василя Мойсея.

Таке рішення прийняли під час сесії Луцької міської ради 24 червня.

Нагадаємо, за словами секретаря міськради Сергія Григоренка, на цій ділянці вулиці знаходяться лише адміністративні будівлі і Меморіал вічної слави, на якому похований Василь Мойсей. Жодного житлового будинку перейменування вулиці не торкнеться.

Як пояснив Григоренко, цю вулицю вибрали, бо вона ‒ одна із центральних, поруч Меморіал вічної слави, де похований Мойсей. Перейменують її із 1 серпня.

Натомість депутат Андрій Осіпов відзначив, що варто перейменувати всю вулицю, бо це не створить значні незручності для мешканців, адже вони можуть потерпіти. «А якщо лучани вважають, що їм важко змінити прописку в паспорті, хай живуть на вулицях комуністичних, політехнічних та інших», ‒ зазначив Осіпов.

Проте він подякував авторам проекту за нього, адже перейменувати лише половину вулиці – «слабка позиція». Натомість із перейменуванням половини проспекту у виступах погодилися Юрій Вега, Андрій Козюра, Анатолій Бірюков та Сергій Григоренко.