Рожище: у начальника райвідділу спитали, чи він не диверсант

Активісти Народної Самооборони м.Рожище та Правого сектору поцікавилися у начальника Рожищенського райвідділку міліції Олександра Басалика, чи не схожа позиція правоохоронців на «економічну диверсію».

Про це йдеться у повідомленні на сторінці «Народна Самооборона Рожище» у соціальній мережі Facebook.

На прохання мешканців села Носачевичі представники громадського формування «Народна Самооборона м.Рожище» та «Правий Сектору» з Луцька разом із журналістами завітали до цього села. Мета візиту – відслідкувати, як перевізники піску дотримуються Правил дорожнього руху ,а саме обмеження вантажопідйомності при перевезенні вантажу.

«Адже, зі слів працівників Рожищенського РВ УМВС, вони не мають (або не хочуть) важелів впливу на перевізників-порушників.Зате ці самі працівники міліції оперативно взяли письмове пояснення в голови сільської ради с.Носачевичі Діагалевича Олександра та в одного з мешканців даного села з приводу якби то незаконного блокування руху транспорту та роботи кар’єрів», – йдеться в дописі.

Активісти дивуються: «Яким чином ми блокували рух транспорта, ми не розуміємо, адже всі транспортні засоби, які рухались по дорозі, проїжджали вільно і ніхто їх навіть не зупиняв (легковики ,автобуси, вантажівки з піском марки ЗІЛ). Інша річ, що після нашого приїзду вантажівки з грузопідйомністю більше 24 т (такий знак обмеження по вантажу стоїть на в’їздах з усіх сторін м.Рожище) з завантаженим піском з кар’єрів повз нас навіть не рухались».

«Запитання: Басалик О.І. (начальник Рожищенського РВ УМВС), чиї інтереси відстоюєте? Переважної більшості людей, за рахунок яких ви отримуєте заробітні плати, чи одного-двох власників кар’єру, які і так не сплачують податків та не виконують умов договору по співфінансуванню доріг, цим самим підриваючи економіку країни? Країни, яка веде війну з російським агресором, країни якій не вистачає на освіту ,медицину, одяг та зброю тим самим воїнам АТО,країни яка по 10-100 гривень збирає для купівлі форми ,медикаментів тощо бійцям на передову. Скажіть нам, будь ласка, чи не схоже це на економічну диверсію та саботаж з вашої сторони та з сторони власників кар’єрів?» – запитують активісти.