Романюк каже, що «Луцьктепло» вже рік хочуть захопити рейдери

Вже рік ДКП «Луцьктепло» хочуть захопити рейдери, і не представники групи нардепа Ігоря Єремеєва, а «друга група», – заявив міський голова Микола Романюк.

Про це він розповів під час сесії міської ради у середу, 24 червня, коли йшлося про створення комісії, яка вивчатиме проблеми підприємства та допомагатиме їх вирішувати.

Також Романюк відзначив, що підприємство найближчим часом можуть відключити від світла, а лучани боргують йому більше 32 мільйонів гривень.

Натомість депутат Луцької міської ради та заступник керівника ДКП «Луцьктепло» Артур Василевський відзначив, що жоден депутат ради не прийшов на підприємство, щоб поцікавитися його станом і дізнатися, чим можна допомогти, натомість під час сесії ради вони активно «піаряться» на цій темі та «танцюють на костях» «Луцьктепла».

А ініціатори рішення із ВО «Свобода» заявили, що таку комісії варто створити, щоб підтримати це підприємство та проаналізувати фінансовий стан, а не зробити «Луцьктеплу» гірше.

Депутат Ігор Поліщук відзначив: варто перевірити інформацію про можливі розтрати на підприємстві, про можливе банкрутство та зауваження колективу. А ще важливим для міста є питання можливості повернення постачання гарячої води в місті.

Колега Поліщука по групі “Новий Луцьк” Андрій Осіпов сказав, що міський голова Микола Романюк живе за містом і має гарячу воду, тому йому, мовляв, байдужа проблема «Луцьктепла», також нагадав про зв’язки керівництва «Луцьктепла» і групи компаній «Континіум».

Натомість депутата Анатолій Бірюков відзначив, що лучани можуть потерпіти і гріти воду в каструлях, щоб помитися, бо в зоні АТО бійці не мають навіть таких умов. Натомість «корінь зла» він побачив у діях злісних боржників за тепло.

Підтримала створення комісії і представник профспілки «Луцьктепла» Неоніла Слюсар. За її словами, були і об’єктивні причини заборгованості, але треба визнати і певні зловживання на підприємстві.

Станом на 16:00 в роботі сесії оголосили перерву, після якої вирішать, чи створювати комісію.