Малеча із Луганщини відпочивала на Волині

Протягом десяти днів малеча із Луганської області відпочивала на Волині. Зокрема дітям влаштували 130-кілометровий туристичний похід.

Про це повідомляє Проковель.

Десять днів тому на Волинь прибула група дітей, учнів Лиманської загальноосвітньої школи з Старобільського району Луганської області. В рамках туристичного походу діти зі Сходу пройшли більше 130 кілометрів волинськими стежками, побували у Шацькому, Любомльському, Старовижівському районах. І ось цих дітей знову зустрів Ковельський район.

Для малечі організували для гостей прогулянку по місту залізничників Ковелі. Діти ознайомились з культурною спадщиною міста, побачили центральні садиби, мали змогу зробити світлини біля пам’ятників Тараса Шевченка та Лесі Українки. А ще в Колодяжненському літературно – меморіальному музеї Лесі Українці для дітей була проведена екскурсія, де вони мали змогу ознайомитись з життєвим та творчим шляхом співачки досвітніх вогнів, побували у «Білому» та «Сірому» будиночках. Ці подорожі додадуть дітлахам незабутніх вражень.

Смачним сніданком та обідом дітей пригостила член Волонтерського центру при Ковельській районній раді Олена Місюра.

Відвідини Волині дуже сподобалися дітям. З їх слів найцікавішими моментами були подорожі мальовничими берегами та лісами Шацького Національного природного парку. Тут же вони досхочу посмакували диво – ягодою Волині чорницею. Але безперечно, що найбільш східняків вразили наші люди – добрі, безпосередні і щирі. Гості зі Сходу задоволені  відпочинком, багато з них відзначають, що це перша їх подорож на Західну Україну, але вже точно не остання. Ці лиманські діти завітали на  західну землю з своїми історіями, різними спогадами, але об’єднує дітей зі Сходу і Заходу країни одна надія – жити в мирній країні.

І ось майже двотижневий відпочинок завершився, сьогодні діти із села Лиман Луганської області повертаються до рідних домівок. Керівники районної ради провели дітей, подбали про доправлення їх до Києва, побажали щасливої дороги та запросили їх знову завітати на Волинь.