Луцькі депутати виділили 800 тисяч на пам’ятник Василю Мойсею

Депутати Луцької міської ради прийняли рішення надати матеріальну допомогу родині загиблого Героя Небесної Сотні Василя Мойсея для влаштування пам’ятника йому та загиблим волинським Героям Небесної Сотні.

Таке рішення прийняли під час сесії ради 24 червня.

Гроші виділили, щоб обійти бюрократичні процедури фінансування будівництва пам’ятника через видатки міськради. Ще 240 тисяч благодійних коштів залучив міський голова Микола Романюк.

Рішення прийняли «з метою вшанування пам’яті Героїв України, волинських Героїв Небесної Сотні Бадери Олександра, Байдовського Сергія, Гриневича Едуарда, Сидорчука Юрія, Тарасюка Івана, Хом’яка Віктора, що загинули у боротьбі за волю і незалежність України під час подій Революції Гідності та встановлення пам’ятника на місті поховання Героя України Василя Мойсея на Меморіалі Слави».

11649283_815726928476488_1361285374_o

Після запитання депутата Павла Данильчука секретар ради Сергій Григоренко відзначив, що на місці поставлять 2,2-метрову скульптуру Василя Мойсея з бронзи та барельєфи інших на постаменті.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Луцькій міські раді вибрали ескіз-переможець пам’ятника волинським Героям Майдану. Пізніше родичі загиблого Василя Мойсея заявили, що ескіз змінили, не погодивши це з ними. Луцький міський голова Микола Романюк переконує, що будь-які зміни в проекті пам’ятника Героєві Майдану Василю Мойсею погоджуватимуться з родиною загиблого.