Луцькі депутати посварилися через округ

Під час сесії Луцької міської ради виникла суперечка, бо депутат Андрій Осіпов подав запит щодо ремонту покрівлі та двору на Бенделіані, 1, якого раніше нібито не міг добитися депутат, обраний від цього округу, Євгеній Ткачук.

Про це йшлося під час сесії у середу, 24 червня.

ЧИТАЙТЕ ТЕКСТОВУ ТРАНСЛЯЦІЮ З 75-Ї СЕСІЇ МІСЬКРАДИ

Осіпов зазначив, що у 2013 та 2015 роках Ткачук подавав запити про виділення коштів на покрівлю і двір, проте досі там роботи нібито не проводили. Натомість Євгеній Ткачук зазначив, що найближчим часом всі роботи виконають, а Осіпова закликав «не піаритися» на ДПЗ, адже від цього району обиралися він та Микола Яручик. Натомість таку «цікавість» Осіпова до округу він пояснив тим, що за 4 місяці місцеві вибори.

«Де ви були раніше?» ‒ запитав Ткачук. Попри це, він закликав підтримати запит Осіпова. Натомість Андрій Осіпов відзначив, що дбає лише про мешканців і не має політичних мотивів.

У підсумку запит підтримали. Нагадаємо, раніше Андрій Осіпов неодноразово називав Євгенія Ткачука «корупціонером». Через це, а також через політичне суперництво, між депутатами часто виникають суперечки на сесіях.