Ковель: на благодійному ярмарку збиратимуть гроші десантникам

У Ковелі на День Конституції України благодійному ярмарку збиратимуть  гроші для військовослужбовців-ковельчан 95-ї десантної аеромобільної бригади.

Про це інформує прес-служба Ковельської міської ради.

Ковельчан запрошують на відзначення у місті Дня Конституції України та Дня молоді. На одному з заходів збиратимуть гроші для десантників 95-ї бригади з Ковеля.

Програма заходів:

25-28 червня

9.00 – міжнародний турнір з настільного тенісу «Світязь-2015» (Комплексна ДЮСШ імені Є.Кондратовича);

26-28 червня

15.00 – кубок міста з великого тенісу (тенісний корт вул. Ватутіна, 40);

26 червня

16.00 – чемпіонат міста з шахів (Комплексна ДЮСШ імені Є.Кондратовича);

27-28 червня

11.00 – чемпіонат міста з шахів (Комплексна ДЮСШ імені Є.Кондратовича);

28 червня

15.00 – урочистості з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді (літня естрада парку культури і відпочинку імені Лесі Українки). У програмі: привітання від міського голови Олега Кіндера, нагородження волонтерів.

15.00 – благодійний ярмарок по збору коштів для військовослужбовців-ковельчан 95-ї десантної аеромобільної бригади, яка перебуває в зоні бойових дій (парк культури і відпочинку імені Лесі Українки);

16.00 – святковий концерт за участю аматорських колективів та окремих виконавців міста Ковеля (літня естрада парку культури і відпочинку імені Лесі Українки);

16.00 – розважальні заходи для дітей та молоді: майстер-клас з виготовлення оригамі, квітів з повітряних кульок, портрет з натури, бодіарт, «патріотичні зачіски», супер-бульбашки, фото з казковими героями (парк культури і відпочинку імені Лесі Українки).

19.00 – конкурс караоке (центральна площа біля магазину «Вопак»).