Як діти військових відпочивають на Світязі

Діти зі Львова та Луцька, чиї батьки поранені або загинули в зоні АТО, безкоштовно оздоровлюються в пансіонаті «Шацькі озера».

Протягом червня до озера приїздила відпочивати понад сотня діток. Вчора, 22 червня, до пансіонату заїхала остання зміна, – повідомили у прес-службі волинського осередку «Народного фронту».

Серед відпочиваючих чимало дошкільнят, тому їх супроводжують мами. У пансіонаті з малечою працюють педагоги-вихователі, психологи та  активісти. Для діток організували цікаву програму дозвілля.

«Кожен день має свою тематику, – розповідає волонтер Андрій Олійник. – До прикладу у день екології ми робимо гербарії, проводимо відповідні вікторини. У день сміху ми влаштовуємо конкурс на кращу гумореску та пародію, а також всі разом готуємо газету».

Для менших діток педагоги-вихователі влаштовують спортивні ігри, танці, співи, організовують конкурси малюнків.

«Ми все продумали так, аби дітки не мали часу нудьгувати. Протягом дня ми граємо у спортивні ігри, влаштовуємо вікторини, малюємо, танцюємо, виготовляємо сувеніри. Хочемо аби діти не мали часу думати про погане, яке війна принесла в їхні сім’ї», – додала волонтер Соломія Посполіта.

Для кожної групи дітей відпочинок триває протягом тижня. Реалізувати таку програму оздоровлення для дітей стало можливим за сприяння народних депутатів-«фронтівців» Ігоря Васюника, Ігоря Гузя.

«Завдяки нашій спільній ініціативі з колегою по парламенту Ігорем Васюником діти поранених та загиблих учасників АТО вже три тижні відпочивають на Світязі.Учора відбувся четвертий і останній заїзд. На щастя, ніяких нарікань немає, проживання, харчування, дозвілля – все на хорошому рівні. Матері та діти задоволені», – зауважив нардеп Ігор Гузь під час відвідування пансіонату.

Також він поділився міркуванням, що ймовірно такий відпочинок вдасться організувати і у вересні.