Заступник Гунчика відмовила в допомозі Бандерштату через критику Микитюка, – нардеп Гузь

Волинський нардепутат Ігор Гузь обурився тим, що Волинська облдержадміністрація відмовила фестивалю «Бандерштат» у допомозі.  Депутат переконаний, що відмова пов’язана з його критикою призначення на посаду головного митника Волині Романа Микитюка.

Про це Гузь написав на своїй сторінці у Facebook.

За словами народного депутата Ігоря Гузя, фестиваль «Бандерштат», яким він керує, в усі роки його проведення підтримувала місцева влада.

«За всі ці роки, навіть при правлінні Януковича, обласна державна адміністрація допомагала в проведені фестивалю в технічних питаннях. Наявність швидкої допомоги, пожежників, наявності працівників міліції, дрів для учасників наметового містечка та десяток інших технічних питань. Тобто ми спільно проводили такий собі оргкомітет і доволі успішно їх вирішували аби перебування учасників фестивалю було комфортним. Зазначу, що тут не йдеться про якісь фінанси, йдеться про організаційно-технічні питання напевно найбільш масштабного здвигу патріотичної молоді на території області», – йдеться у дописі.

Однак, цього року Волинська ОДА відмовилася від співпраці з оргкомітетом.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: МИКИТЮК ПРОБУВАВ ВМОВИТИ ГУЗЯ «НЕ РОЗКРУЧУВАТИ» ЙОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

«І от вперше цього року, заступник голови ОДА Світлана Мишковець під час зустрічі з представниками організаційного комітету фестивалю відмовила в проведенні такої спільної наради для вирішення всіх проблемних питань аргументуючи тим, що це не захід ОДА і вони не хочуть брати за нього відповідальність. Тобто останні вісім років проблем не було, а тут тепер це нам не потрібно і вирішуйте свої питання самостійно без нас», – пояснює депутат.

Гузь запевняє, що оргкомітет фестивалю впорається і власними силами. Окрім того, обранець переконаний, що така позиція влади є «дрібною помстою» за те, що той намагався зірвати призначення на посаду очільника Волинської митниці Романа Микитюка.

«От Гузь «взув» нас по призначенню екс-регіонала Микитюка начальником Волинської митниці, а ми от відмовимо Вам в допомозі по фестивалю до якого він має відношення. Смішно, ні?» – пише політик.

Снимок Снимок2