У Луцьку учаснику війни на Сході відмовили в безплатному проїзді

У Луцьку стався прикрий інцидент на автостанції №1, коли водій маршрутки відмовив у безплатній поїздці учаснику війни на Сході.

Чоловік показав довідку про участь в АТО та військовий білет, – пише в Facebook волонтер Василь Нагорний.

Опублікуємо його розповідь без змін та правок:

Я вже думав, що після кількох профілактик на Луцькій автостанції конфліктів, щодо перевезень учасників бойових дій не буде. Аж ні… Боєць з Ковельщини приїжджав сьогодні до Луцька, щоб взяти направлення на МСЕК для встановлення інвалідності. Посвідчення учасника бойових дій, як і в більшості, в процесі виготовлення.

На автовокзалі в Луцьку, підійшов до водія та попросив завезти в Ковель – показав довідку про участь в АТО та військовий білет. На, що водій буса АС 60 28 АС на імя Руслан (бус і водій ковельські) визвірився: «Що ти мен хєрню якусь показуєш…». («С.ка, за цією «хєрньою» цілий бойовий шлях і покладене здоровя» – від автора посту). Контролер, яка стала свідком цього пішла до начальника станції і той підсадив хлопця на іншу маршрутку. Водій взяв хлопця без проблем: «Що я не розумію як цим бійцям важко…»Зі слів мами бійця, я так зрозумів, що в Ковелі той Руслан ще понасміхався з хлопця. Мама каже: «Хіба від такого відношення в нього дах не поїде»

Я коментувати не буду… бо слів не має…можна тільки щось робити…