Ратно: двоє братів через грабіж опиняться за ґратами

Двоє братів із Волині отримали тюремний строк за хуліганство і грабіж. Причиною конфлікту стало бажання двох нетверезих молодиків закурити: відповідь про те, що на цигарки треба заробляти, вкрай обурила зловмисників.

Про це повідомляє прес-служба волинської міліції.

Подія трапилася у селищі Заболоття Ратнівського району: двоє братів вчинили хуліганські дії щодо місцевого жителя і пограбували його.

Під час досудового розслідування встановлено: словесна перепалка та шарпанина перейшла у бійку. У результаті брати-хулігани повалили чоловіка на землю, били та натирали обличчя землею. А потім відібрали гаманець з грошима та банківськими картками, спричинивши потерпілому збитків на загальну суму майже шість тисяч гривень.

Про вчинення правопорушення потерпілий повідомив міліціонерам. Тож уже за кілька годин хулігани давали пояснення у райвідділі міліції.

Ратнівський районний суд Волинської області визнав підсудних винними у грабежі і хуліганстві. За сукупністю злочинів один зі зловмисників отримав три роки позбавлення волі, інший – два з половиною роки ув’язнення.

Крім того, підсудних зобов’язали сплатити потерпілому понад сім тисяч гривень моральної та матеріальної шкоди.