На базу «Тросне» поклав око «інвестор», – ЗМІ

Доля туристичної бази «Тросне», що в Маневицькому районі на березі мальовничого озера, все ще залишається невирішеною.

Про це повідомляє Волинська газета.

Об’єкт належить до комунальної власності. Після деяких дискусій облрада прийняла рішення продати його. Нагадаємо, йдеться про кілька літніх будиночків, бесідок, тощо, які тривалий час перебували на балансі обласної філармонії. А потім, мовляв, стали таким тягарем, що його простіше продати, ніж доглядати.

Посилаючись на те, що громада Маневицького району не виявляє бажання взяти базу до районної комунальної власності, ініціатори її продажу знайшли багато однодумців в сесійній залі – і рада свого часу проголосувала «за» продаж. Однак згодом стало відомо, що питання про доцільність прийняття на свій баланс об’єкта на березі озера таки розглядалося представниками громади Маневиччини. І вони зовсім не проти. Відтак під час нещодавньої сесії облради «Тросне» знову стало комунальним: обранці скасували прийняте раніше рішення.

Як складеться доля цього об’єкта далі? Депутат облради маневичанка Надія Григола, наприклад, вважає, що базу доцільно віддати освітянам, бо таким чином вона могла б слугувати школярам – для дозвілля та відпочинку.

Але це не єдиний варіант. Будиночки в лісі біля озера можуть слугувати волинським спортсменам, вважає депутат Олександр Свирида. Скажімо, Волинській обласній школі вищої спортивної майстерності. Під час недавньої прес-конференції обранець повідомив про те, що вніс проект рішення щодо бази «Тросне». Її, вважає він, треба залишити в комунальній власності, але віддати під опіку ВШВСМ, керує якою наразі Андрій Авраменко (останній, до речі, справно відвідує останні сесії обласної ради), та й призначений на посаду директора був в період останньої каденції представницького органу влади.

«Будемо просити депутатів лишити об’єкт в комунальній власності, але надати йому другого життя. Тому там у них є вже навіть спонсор, який пообіцяв цю базу відремонтувати та запустити», – зазначив автор проекту.