Бізнесмен-нехлюй залишив школи Луцька без олії

У Луцьку розірвали договір між управлінням освіти та підприємцем за результатами тендеру з постачання соняшникої олії в освітні заклади міста.

Прокурор Луцька звернувся до суду, аби домогтися розірвання договору, укладеного у лютому цього року управлінням освіти Луцької міської ради з одним із місцевих підприємців, – повідомили у прес-службі відомства.

Попри те, що бізнесмен зобов’язався поставити в освітні заклади обласного центру соняшникову олію на понад 240 тисяч гривень, насправді виконувати умови договору він і не брався.

І хоч посадовці управління освіти Луцької міської ради неодноразово подавали підприємцю заявки на постачання продукту, вони так і лишилися не виконаними.

Тим часом нестача олії могла призвести до порушення раціонального та збалансованого харчування вихованців навчальних закладів. Тому в ситуацію втрутилася прокуратура.

Рішенням господарського суду Волинської області від 22 червня позов прокурора міста задоволено, договір на постачання олії соняшникової, укладений за результатами здійснення державних закупівель, розірвано.

Тепер управління освіти Луцької міської ради може провести нові конкурсні торги на закупівлю олії для освітніх закладів.