Аграрій Дудка і екс-керівник СБУ Волині створили організацію

Керівник підприємства «Волинь-Зерно-Продукт» Євген Дудка, колишній керівник облуправління СБУ Володимир Мельникович (на фото) та дочка голови наглядової ради «Луцьксантехмонтах-536» Віктора Чорнухи Ірина Патлошинська створили громадську організацію «Волинський поступ».

Нове об’єднання буде контролювати, щоб при владі опинилися професіонали, а не люди призначені за гарні очі чи родинно-дружні зв’язки, – розповів у інтерв’ю Волинському інформаційному порталу Євген Дудка.

«Думаю, вже час людям втовкмачити: процесами мають управляти тільки професіонали. Сьогодні бізнес відчуває шалений кадровий голод. І я тільки уявляю, який він у владі!» – додав він.

«Для мене має значення тільки громадська позиція людини та її внутрішня етика. Володимир Антонович і я дружимо не тому, що він був начальником УСБУ в області, а тому, що у нас збігаються цінності. Ми родинами зустрічаємося. У нього як людини – державницька позиція. Плюс я не йду в політику, вона брудна і це не моє», – відповів він на запитання щодо люстрації Мельниковича і зауважив, що не буле використовувати його зв’язки для вирішення проблем бізнесу.

«Ми взагалі не ставимо за мету дірватися до влади. Депутатство-чиновництво – це не моє і не переважної частини моїх однодумців. Громадська організація – це спосіб контролю прийнятих рішень,зокрема, кадрових, це спроба довести врешті людям, що не можна за пачку гречки продавати майбутнє. . Є таке прислів’я, що мафію не можна перемогти, її треба очолити. Але спробуємо довести протилежне. Віримо – що настав час кваліфікованих людей, тих, хто вміє робити реальну економіку. Намагаємося донести позицію залучення усіх небайдужих у будь-яких покращеннях для суспільства», – висловився Євген Дудка.